Preskočiť na obsah
Ján Bužo

Priemyselná výroba

Ján Bužo

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Zámutov
Od roku
2018
IČO
51 417 014

Ján Bužo

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
094 15 Zámutov
Na trhu od
4. februára 2018
IČO
51 417 014
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ján Bužo

Ján Bužo – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zámutov. Podniká od 4. februára 2018.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov.

Základné údaje

Obchodné meno
Ján Bužo
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
51 417 014
Dátum vzniku
4. februára 2018
Miesto podnikania
094 15 Zámutov
Živnostenský register
Okresný úrad Vranov nad Topľou, vložka č. 790-17278
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ján Bužo zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ján Bužo?

Miesto podnikania je v obci 094 15 Zámutov.

Čím sa Ján Bužo zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov.

Aké je IČO – Ján Bužo?

IČO je 51 417 014.

Odkedy podniká Ján Bužo?

Podnikanie začalo 4. februára 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ján Bužo podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jan-buzo.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.